Yipman2
Последна активност:
2 јануари 2021
Се зачлени на:
3 октомври 2010
Пораки:
4.026
Допаѓања:
24.984
Поени од трофеи:
476
Роденден:
14 декември 1991 (Возраст: 29)

Yipman2

Форумски идол, 29

Во животот треба да направите баланс помеѓу пиење кока кола и јадење јаболки. 31 декември 2020

Последна посета на Yipman2:
2 јануари 2021