zhirafa
Се зачлени на:
19 февруари 2013
Пораки:
64
Допаѓања:
124
Поени од трофеи:
81

Ги следи 3

Следбеници 1

Роденден:
27 октомври 1997 (Возраст: 23)
Локација:
Во конзерва.