Членови кои ја/го следат zuma65

 1. bubili61

  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  141
 2. cronaldo

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 3. Sarchi

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100