Членови кои ја/го следат zverka

 1. Lover.Girl

  Истакнат член
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  103
 2. maa

  Истакнат член
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  37
  Поени од трофеи:
  151
 3. Nana22

  Истакнат член
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  106
 4. orevka

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.122
  Допаѓања:
  5.279
  Поени од трофеи:
  256
 5. Pekmez

  Активен член, од Skopje Macedonia
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34
 6. screamgirll

  Истакнат член
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 7. zaljubena93

  Истакнат член
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  76