1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Блокада на сред секс!

Дискусија во 'Секс' започната од mirka, 1 јануари 2010.

  1. mirka

    mirka Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2009
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    13
    Здраво!

    Имав однос со дечкото, вечерта беше посебна за нас двајца и се одеше прекрасно но во еден момент како да се постави рампа пред мојата вагина и тој веќе не можеше да влезе! Зошто се случи тоа? имаме односи веќе 1 месец а дотогаш бев невина... Не можам да сфатам што се случи а не можеше ни тој :( после неколку сати пробавме и се беше во ред, но ова ме мачи :?
     
    На Giinna му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Bianca

    Bianca Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 декември 2009
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    16
    voopsto nemoj da se nerviras i mene istoto mi se ima sluceno prv pat od koga imav odnosi mislam isto kako i ti toa e moment mene mi se ima isto sluceno i posle toa se bese ok zatoa nemoj da se opteretuvas so toa i gledaj so poveke da se opustas za da ne dojde povtorno do vakva situacija
     
  3. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    jas koga imam dolgo vreme seks mi se slucuva toa,so samoto trienje poveke od 15 min pocniva sama da mi se zatvora i ne saka da vlezi :lol:
     
  4. Alekche

    Alekche Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    4
    И мене ми се деси тоа...И сварно не знаев шо ми се дешава признавам дека се исплашив,а он само се насмеа и ми вика ај да се одмориме хахахаха :D Али после тоа се беше ок,сеа знам дека се дешава тоа и од често практикување коа мислам често не мислам на неколку пати во неделата туку за секој ден по неколку пати хаха :)
     
  5. soledad

    soledad Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    418
    Допаѓања:
    251
    девојки ај малку хелп и мене ми се случи денес таква блокада ама не на сред секс туку уште на почетокот а досега никогаш не се случило ама после се опуштив и одеше некако убаво беше ама имав некое чувство како на пецкање што досега сум го имала ама не толку многу.дали е можно да е од кондомот што мислите или нешто друго е?
     
  6. milimoj

    milimoj Активен член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2012
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    ve molam ako znae nekoj web strana kade mozam da procitam za maskata seksualnost
     
  7. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.819
    Допаѓања:
    102.689
    Пол:
    Женски
    Ооо сум слушнала за вакво нешто. И тоа ми кажуваше една моја другарка дека се случило во медицинар , некои си имале односи и се случила блокада па дошла брза помош па сите се собрале и ги виделе еден врз друг.. :o
    незнам колку е вистина :!: :lol:
     
  8. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Не се зборува овде за тоа дека заглавиле еден во друг. Туку дека воопшто не можел да влезе.
     
  9. LadyIvvy

    LadyIvvy Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    572
    Допаѓања:
    772
    ќе се вмешам...зошто кога имаме дооолг секс вагината ми потекува и осеќам болка...од триењето е или од што е??? :worried:
     
  10. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Да, од триењето и не си навлажнета
     
  11. didisi

    didisi Популарен член

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    1.969
    Допаѓања:
    3.680
    Мене така на трета партија :D и многу ме болеше и ништо не можев да издржам а пред тоа се најок
     
  12. simonice

    simonice Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2012
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    99
    Страшна и срамна ситуација :x :x :x