1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

  1. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.744
    Допаѓања:
    130.747
    Здраво на сите,

    Денес ја видов рекламата на фејсбук, го отворив сајтов, ми се допадна, и се зачленив :)
    Инаку имам 29 години, мажена сум и имам 2 деца.
    Уживам во животот на секој можен начин, и во секој момент!
     
    На fina erika му/ѝ се допаѓа ова.
  2. lili1975

    lili1975 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    3
    Zdravo na site. Jas sum nov clen denes se zacleniv i moram da priznaam
    deka sajtov e stvarno super. Od Skopje sum mazena so since 7 god i kerkicka 2 god.
    Se nadevam dobro ke se druzime.
     
  3. magic

    magic Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    187
    Допаѓања:
    79
    Пол:
    Женски
    Здраво на сите и од мене.
    Само што се зачленив па сакам да ги поздравам сите членови и креаторите на овој сајт - супер сте, продолжете вака.
    Иначе јас сум од Битола, не сум мажена и немам деца засега :)
    Се надевам дека добро ќе се дружиме. Поздравчиња
     
  4. ayla

    ayla Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 декември 2009
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    5
    Хеј здравоо ;) и јас сум нов член од пред некоја минута :mrgreen:
    често го посетувам сајтот.. и сега конечно решив да се зачленам на форумот, има прекрасни теми...
    па се читаме наоколу :) :)
     
  5. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Zdravo na site,i jas sum taze zacleneta na ovoj sajt,inace ve najdov na facebook,super e sto ima i vakvo nesto,se spodeluvaat iskustva,mislenja.Od Skopje sum,imam 25 godini.Super ste,prodolzete taka.Pozdrav.
     
  6. LaRagazza

    LaRagazza Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 декември 2009
    Пораки:
    203
    Допаѓања:
    121
    Zdravo jas sum Ana od Skopje.Se zacleniv vcera zosto me zainteresiraa site raboti sto gi ima na sajtov osobeno horoskopot.Looking forward to meet new friends ;)
     
  7. annaja

    annaja Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 декември 2009
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    3
    Здраво и јас сум нова.Ми се допаѓа се што видов,и се надевам дека убаво ке се дружиме.Инаку сум од Скопје и малку по возрасна од вас,ама тоа нема да биде пречка за убаво дружење.
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. lia

    lia Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2009
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    1
    Zdravo,i jas neodamna se zacleniv,vidov na fb i mi se dopadna sajtot,inaku sum od Bitola,imam 25 godinii,mazena,pa se nadevam ubavo ke se druzime.Pozdrav do site clenovi i do kreatorite isto taka.
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. sensitive

    sensitive Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    12
    zacleneta sum pred tri dena, a veke se navlekov na sajtov. Mnogu pomaga vo se i sesto. pozdrav
     
  10. Snezna-Kralica

    Snezna-Kralica Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2009
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    6
    Здраво јас сум нова членка на форумов денес се зачленив и многу ми се допаѓа, јас сум од Скопје и имам долга и прекрасна врска.Тоа е нешто накратко за мене па се надевам на добра дружба. :)
     
  11. vesne

    vesne Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    66
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски
    Здраво на сите!Јас сум член неколку недели и се повеќе ми се допаѓа што можам да сретнам разни мислења,да го поделам своето па и да побарам помош.Поздрав до сите! :D :lol: ;)
     
  12. katerinalevova

    katerinalevova Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    2
    Здраво на сите.Јас сум нова членка и баш ми е мило што сум дел од овој форум.Јас сум од Кавадарци и имам 18 год.Се надевам дека ке се дружиме, и се надевам дека ке стекнам нов пријатели!!! ;) и заедно ке си помагаме во решавањето на нашите проблеми!
     
  13. Taa

    Taa Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 декември 2009
    Пораки:
    56
    Допаѓања:
    69
    Здраво,здраво еве ме и мене :D за форумов дознав на FB и одличен е ... супер што има вакво нешто каде што може да споделуваме се :) :)
     
  14. simijony

    simijony Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Zdravo zdravo.. ja sum simona od kumanovo inace i denes se zacleniv ovde i moram da ve pofalam deka ODLICNI ste !!
    celo vreme samo citkam nesto i nikako da stanam od kom. nemoj nesto za utre da ostavam nedocitano :D
    Pozz za site..
     
  15. zoricavezenkoska

    zoricavezenkoska Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 декември 2009
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    5
    ZDRAVO jas se vikam zorica i sum od pp.mazena imam dvajca sinov (tesko mene ce bidam sve kriva)na 7 i 3 ipol godini.inaku saqjtov go najdov na facebook i mn e ubav.
     
  16. Avatar

    Avatar Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    12
    Zdravo na site od mene
    I jas nova clenka na ovoj sajt..inaku stranata e super, konecno nesto da ima samo za zeni, forumot e super mi se dopagaat temite.Se nadevam i jas kako site vas deka ke se druzime i ke gi spodeluvame nasite dozivuvanja i iskustva..pozdrav na site
     
  17. bona

    bona Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    276
    pozz do site,jas sum od skopje i web-ot go najdov na fb i navistina mnogu mi se dopaga forumov,inaku se zacleniv pred nedela dve... i najdobri ste ;) :ugeek:
     
  18. katence4

    katence4 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    40
    Допаѓања:
    17
    јас сум катерина и сум член на сајтов помалку од еден месец и навистина ми се допадна многу ваквото дружење и споделување искуства позз до сите
     
  19. alba

    alba Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    zdravo devojki jas imam 22 god i sum o skopje.za sajtov doznav od fc i misllam deka sajtov e najdobar od site osobeno forumot.ima za se po nesto.pozz
     
  20. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    pa eve zdravo i od mene. imam 21 god (bez nekoj mesec), :) sajtov e super,vie uste poveke, i se nadevam ke se druzime i ke se sovetuvame. ova e odlicno mesto kade sto ke gi razmenime nasite iskustva,slucuvanja,sekojdnevie... pozz do site i dobro ve najdov :roll: :roll:
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.