1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Контакт со министерство за финансии

Дискусија во 'Политика и настани' започната од macencef, 8 август 2016.

  1. macencef

    macencef Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2011
    Пораки:
    2.080
    Допаѓања:
    3.070
    Пол:
    Женски
    Не знаев каде да ја поставам темата па ете тука....Барам некоја феминка ако може да ми даде личен контакт односно мобилен тел од вработен во министерство за финансии. Итно е, тој што има некој познат таму нека ми пише лп
     
  2. anakonda88

    anakonda88 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    2.598
    Допаѓања:
    4.500
    Пол:
    Женски
    тешко дека ке добиеш контакт за таму и дека ке ти крене некој телефон , они ти се нишај врата земај плата и се од Големото Добро Утро!
     
  3. macencef

    macencef Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2011
    Пораки:
    2.080
    Допаѓања:
    3.070
    Пол:
    Женски
    Abe na tel gi dobiv - ama za odgovor malo morgen....zatoa prasuvam. oti gledam eden kup pregledi na postot ima - a odgovori nula. znaci ne sum samo jas nesposobna da dobijam informacii
     
  4. anakonda88

    anakonda88 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    2.598
    Допаѓања:
    4.500
    Пол:
    Женски
    срцка во оваа вукојебина не се знае кој пие а кој плака ! Затоа никој не знае што да ти каже и одговори :(
     
  5. referentka

    referentka Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    13 ноември 2012
    Пораки:
    14.699
    Допаѓања:
    322.331
    Пиши им меил, на сајтот имаат меил за контакт.
    Плус тоа...кој сакаш да ти даде МОБИЛЕН од вработен таму ?!?
    Со која цел да ти даде ?!
     
  6. macencef

    macencef Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2011
    Пораки:
    2.080
    Допаѓања:
    3.070
    Пол:
    Женски
    Абе ми треба за да закажам средба со министерот за една приватна работа поточно за решавање на еден проблем. А инаку гледам не можи писмо писмено по пошта им пратив и два пати по тел им звонев и барав одговор да ми дат - само ми земаа податоци и не знаеја демек да одговорат. Пак да им се јавам нема шанси а изгледа и лично ќе одам секако имам работа во септември па ќе одам и дотаму.
     
  7. slobodka

    slobodka Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.114
    Допаѓања:
    2.705
    Пол:
    Женски
    Privatni pricini za da zakazes so minister ne proagaat nikako. Samo za sluzbeni celi mozes da zakazes so bilo koj minister. Ako e sluzbeno plus te prasuvaat zosto. Taka da ne se nadevaj mnogu na priem so ovakva pricina. Velat privatno po doma. Ova od iskustvo ti go kazuvam.
     
    На referentka му/ѝ се допаѓа ова.
  8. macencef

    macencef Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2011
    Пораки:
    2.080
    Допаѓања:
    3.070
    Пол:
    Женски
    Јас им напишав официјално писмо и не е скрос лично - само што причината тука на форумов не се пишува. Така да ако ме повикаат арно, ако не - многу јас ќе изгубам се разбира. И финансии и животно прашање. Али нели не се битни животните прашања на обичните смртници така да си чекам