1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Незаборавни настани на кои ќе се сеќавате додека сте живи

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Mysterious Women, 22 јули 2021.

  1. Mysterious Women

    Mysterious Women Активен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2021
    Пораки:
    62
    Допаѓања:
    148
    Пол:
    Женски
    Ja otvoriv temata za da si iskazeme nekoi momenti ili nastani sto ni se slucile vo zivotot bez razlika dobri ili losi
    Eve nesto od mene
    Vo mojot zivot nikogas nema da go zaboravam momentot koga mi bese najpotrebna roditelska ljubov podrska za natamu nemase nikoj pri roditeli kako da bev bez
    Majka mi i tatko mi se razdelija odma otkako se rodiv i dvajcata prodolzija so svojot zivot ama na mene ostana crna damka koja me progonuvase
    Majka mi do sega 3 pati se omazi a nema drugi deca osven mene dodeka tatko mi uste 2 braka ima i uste 5 deca
    Sreka sto imav podrska od roditelite na mojata majka koi me izgledaa kako nivno dete i me vovedoa da idam po praviot pat za da ne gresam
    Zivotot me nauci da se boram i da idam do kraj i da ne se predavam pred nikoj sreka sto razmisluvam trezno i zrelo za da ne gresam i da neveruvam mnogu vo lugeto zatoa sto neznaes koj ke proba da te unisti na lice mesto

     
    На marlonbrando69 му/ѝ се допаѓа ова.