1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пет шоу со Мелита [АБ Канал]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Sania, 19 април 2010.

  1. Sania

    Sania Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 април 2010
    Пораки:
    511
    Допаѓања:
    7
    Мелита Ракичевиќ

    МОДЕРАТОР:
    Кога отварате тема, искажете мислење, побарајте совет или поставете прашање. Темите треба да поттикнуваат дискусија.
     
  2. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Малку информации има со која цел е поставена темава, али еве јас да си кажам дека ја гледав порано. Сега незнам дали уште се емитува, ама некако почна да ме нервира таа Мелита. Иначе ок и беше емисијата. Имаше што да се научи.
     
  3. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    и јас ја имам гледано емисијата. интересена беше, и се сложувам со хипица дека имше многу што да се научи да се разбере... ама некако таа Mелита како повќе да сакаше самата себе да си се рекламира отколку самите животинчиња :D немам ништо против неа, туку напротив баш мие онака топ, ме фасцинира, ама не беше таа емисија за неа :wasntme:
     
  4. Lovely

    Lovely Популарен член

    Се зачлени на:
    30 ноември 2009
    Пораки:
    1.262
    Допаѓања:
    1.057
    Пол:
    Женски
    Pet Show со Мелита [АБ Канал]

    Се уште се емитува, јас ја гледам кога имам време, сега кога имам милениче!
     
  5. Fallin-ForHisSmile

    Fallin-ForHisSmile Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 мај 2011
    Пораки:
    299
    Допаѓања:
    179
    Pet Show со Мелита [АБ Канал]

    Таа Мелита во право е во таа емисија, гугутка некоја.
     
  6. Seznajka2

    Seznajka2 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2011
    Пораки:
    590
    Допаѓања:
    119
    Мене ми беше многу интересно(не кој знае што но само за да ја убедиме мама да ни купе куче(секоја еписоза ја гледавме и нејзе ја уседнувавме да гледа тамо нешто за кучиња :tmi: (а сега тоа го правеме на анимал планет(догс101)))
     
  7. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Е стварно да не видев Мелита Ракичевиќ немаше да знам за што станува збор во темава. |(

    Не сум нешто миленик на животни, ниту мислам да гледам емисија со Мелита во неа.
    Органски не можам да ја сварам, па колку сака корисни информации нека има во емисијата.
    Некако се околу едно исто се врти. Сум гледала до сега доста емисии, ама не биле ништо посебно за да ми привлечат внимание.
     
  8. lucky-girl

    lucky-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 септември 2011
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    16

    ДЕФИНИТИВНО СЕ СОГЛАСУВАМ! јас пак обожавам животни,но само што ке ја видам неа-ми се одмилува се пред мене! колку е само вештачка и никаква,немам коментар(и се извинивам на сите што ја сакаат за коментаров-но навистина!) а сега уште и ги обелела забите и свети во мрак како лустер..не,не дефинитивно не е по мој вкус :!:
    а летово пратев малку од летната емисија(летен клуб) и кога да е таа менувам,а сироти сите тука девојчињата и се плашат и не смеат да и противречат-им зависи работата од неа... а таа кутрата,секоја втора македонска телевизија ја избрка,сега тука им дојде нешто уредник во аб канал,абе тотален промашај. Замислата за Пет шоу е прекрасна,една моја другарка така вдоми куче,но тааа пуста водителка не ми дозволува да гледам и точка!