1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам дајте ми совет 

Дискусија во 'Канта' започната од Anelijaa, 3 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Anelijaa

    Anelijaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    Здраво јас имам 15 год. и уште не се имам измувано,но денес добив понуда од едно дете кое ми се свиѓат за да се измуваме,но ако прифатам незнам со ке се случит бидејќи тој е професионален во то а јас не се имам ни измувано.Кажете ми што да правам !!  ;(
     
  2. MacaLove

    MacaLove Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    2.399
    Допаѓања:
    6.337
    Шубаа темичка,интересна вака, прв пат е отворена. :D

    Туку,ај тоа ќе си ги прочиташ правилата после.

    У склоп на темава, ако ти се свиѓа измувај се,нема потреба од ;( ;( , не е ништо трагично. :D
     
    На Anelijaa и Pelikuna им се допаѓа ова.
  3. Pelikuna

    Pelikuna Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    1.961
    Допаѓања:
    2.022
    И шо треба да се коментира тука посебно |( да ти дадеме совет што да облечеш,како да се нашминкаш како да се движиш?или како да го залапаш?
     
    На Anelijaa му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Plavusa.17

    Plavusa.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    4.133
    Допаѓања:
    6.033
    Леле трагедија еј. Пред многу страшна одлука стоиш, морам да признаам, се` или ништо е работава крај на светот доаѓа. Шала на страна, за ваква банална работа не се отвара цела тема бре, тука отвараат со многу сериозни проблеми луѓе и со триста маки и гајлиња, а не па дека ти се свиѓа имаш 15 години и не знаеш дали да се муваш. Значи смувај се, на 15 години како можеш да се мислиш за тоа (упс 14), и онака ќе ти биде првпат немаш 13, не мислиш дека е време? Ти си знаеш.

    Темава не развива дискусија, одговорите се со ``да`` или ``не``.
     
    На Pelikuna и Anelijaa им се допаѓа ова.
  5. Anelijaa

    Anelijaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    Па аку сакате можете и то да ми кажете ;)
     
  6. Anelijaa

    Anelijaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
     
  7. Pelikuna

    Pelikuna Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    1.961
    Допаѓања:
    2.022
    Докачи го извади го јазикот и бутни го во неговата уста,кружи играј си со неговиот .Налегни го,абе прави му масажи,изиграј стриптиз со некоја диско музика...ммммммммммммм друго? :!:
     
  8. LoVeR

    LoVeR Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2010
    Пораки:
    886
    Допаѓања:
    1.046
    Мој предлог не го одбивај.... :D
     
    На Anelijaa му/ѝ се допаѓа ова.
  9. slatkichKa123

    slatkichKa123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    598
    Допаѓања:
    341
    Добро бе, не мора да сте такви. Не ги прочитала правилата уште, и јас отворив една глупава тема кога се зачленив.. Што се однесува до проблемот, ајде да кажеме дека е проблем, не ми е јасно како се прашувате за мување? Мене тоа во шесто одделение ме потсетува. На 15 години, не се прашува бе.. Ако му се свиѓа девојката, ќе си проба и крај. Сваки шизик иде на ризик :rofl:
    Ако ти се свиѓа викаш да, ако не ти се свиѓа викаш не. Не е молекуларна физика за да не сфатиш :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.