1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми со бившиот

Дискусија во 'Канта' започната од monikaa, 18 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. monikaa

    monikaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    26
    Sega ovaa tema ne odgovara za tuka ama neznam kade da ja smestam. Vi imam pisuvano za bivsiot sto sakase da ima seks so mene i sto go otkaciv :lol: E sega problemot e toa sto onaa vecer pak mi se zakaci i sakase da se muvame mi veli " znam deka sakas da me zaboravis , go postuvam toa i deka sakas nov zivot " , no ajde sepak za posleden pat da se smuvame veklje ne sakam da imame seks bidejki ti nekjes.I jas fala bogu go otkacv hahaha SEGA NEKA SE POMACI MALKU. Mi zapreti deka kje me izbrise od facebook od prijateli hahahahah ako ne sakam nisto so nego :lol: :lol: :lol: :lol: :D i kretenot stvarno me izbrisa a na msn me ostavihahahah :?: e sega ponasanjeto mu e za nikade .Pocna da se ponasa mn seljacki sto mene mi smeta..i sega nz kako da se otkacam od nego..JAS GO OBOZAVAM AMA TOJ IMA DEVOJKA KOJA NE E VO OVAA DRZAVA.. AMA OD DRUGA STRANA NE MOZE DA ME MOTA KOGA KJE POSAKA ..:)
     
  2. mamicka

    mamicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2010
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    27
    ABE MONI TI NE DRIBLAS ILI?
    abe srcus posle se sto ti napravil uste go spomnuvas kretenot . stom si nemala nikakov intimen kontakt sonego zosto be ne go odjebes na kulturen nacin .pravise deka ne go poznavas i cao, da se smuvate za posleden pat ej alooooo kretencugo devojkata ti stavila jasno do znaenje deka nesaka nisto . pa uste te izbrisal;aj sto bil fraer , glupson
    aj be moni vredat li vakvi licnosti da gi spomenes
    iskreno tvoja mamicka pozdrav izvini ako negdeka te povrediv
     
  3. monikaa

    monikaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    26
    Ma jas znam deka ne vrediii...toj mi e bivsi decko i nie sme imale odnosi mi bil i prv...no seto toa se zavrsi i toj posle toa sakase da imame seks...i jas ne sakav da mu se ponizuvam ednostavno i jas imam svoe sopstveno JAS....hahahha :lol:
     
  4. mamicka

    mamicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2010
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    27
    BRAVO MONI SAMO TAKA NIEDNA ZENA NE ZASLUZUVA DA SLUZI KAKO OPCIJA'' POVIKAJ PRIJATEL; KOGA CE MU SE PRISAKA
     
    На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.
  5. monikaa

    monikaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    26
    epa taka e :? Sega sam neka si razjasni ili neka bide so mene ako custvuva stvarno seuste nesto i neka si rascisti so devojkata ili neka si ostane so nea...............:) bez razlika sto go mn sakam i sto sekoj den se sekjavam na prekrasnite momenti zaedno ednostavno toj me premnogu povredil i ne zasluzuva vaka lesno da mu padnam......sega me zamara i stvarno neznam sto da mu kazam za da mu dojde pametot i da nauci da se ponasa kako vozrasna osoba a ne kako nekoe dete :lol:
     
  6. peperutkaa

    peperutkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    943
    Допаѓања:
    618
    Пол:
    Женски
    Tuka te poddrzuvam :D
     
  7. disturbia

    disturbia Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2010
    Пораки:
    29
    Допаѓања:
    4
    она што било било и поминало...мора да поставиш норми и ако ти бил прв и ако до пред в4ера си делела интимни односи не е знак и не дава за право да тој да се однесува со тебе како што него ќе му претне на умот..
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.