1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Психолошка анализа на феминки

Дискусија во 'Канта' започната од Estranged, 20 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Estranged

    Estranged Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    1.737
    Допаѓања:
    24.500
    Добро погледнав низ категоријата и најдов неколку слични теми, ама ниту една не беше баш она јас што си го имав зацртано...
    Значи вака, задача на оваа игра е според податоците кои ги добиваме од форумот за одредена феминка (корисничко име, возраст, аватар, постови и размислувања на различни теми, начин на изразување...) да се обидеме да правиме психолошки профили. Секако, феминката која сака да биде анализирана треба да има барем 30 мислења на различни теми, за останатите да имаат појдовна точка за нејзината анализа. При анализирање, повторувам, се задржуваме на психолошкиот профил на личноста, нејзиниот карактер, нејзините погледи на светот и слично.
    За да не дојде до тоа некоја феминка да се чувствува непријатно, анализи може да се вршат само на феминките кои дале мислење во темата (со самото мислење, давате до знаење дека моѓе и вие да бидете мета на анализа). И ќе ве молам, без лутење, како што можете да видите од категоријата во која е ставена темава, се работи само за игра... Никој од нас не е доволно стручен да направи психолошки профил на особа која ја знае само преку форум, па затоа ве молам сето ова да го сфатиме само како забава... :clap:

    Значи еве, јас се пријавувам како прва „жртва“ и едвај чекам во темава да видам уште некое име за да можам и јас да анализирам :hai: HAVE FUN!
     
  2. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Има ваква тема- карактерот на девојката ;)
     
  3. LGBT

    LGBT Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јули 2011
    Пораки:
    231
    Допаѓања:
    108
    И треба да се стави одреден критериум, не можеш од 20 мислења да проценеш некој кој се нема изјаснувано многу :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.