1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трајче Горѓиев

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од anichka94, 15 март 2015.

  1. anichka94

    anichka94 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2012
    Пораки:
    1.822
    Допаѓања:
    7.045
    Што мислите за темава !?
    Јас мислам дека ова чудо од дете заслужува тема :D
    Тука може да коментираме за неговите настапи,што мислите за неговата идна кариера.
    Гледам има огромна гледаност на Youtube.


     
    На cresa-jagoda, Lovy1, anina и 3 други им се допаѓа ова.
  2. mackica1

    mackica1 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2012
    Пораки:
    469
    Допаѓања:
    1.721
    Пол:
    Женски
    Не го следам натпреварувањето ама слушнав неколку негови настапи и немам зборови детево има светски глас, ја ретко се импресионирам ама детево е чудo, ме запрепасти.. со ваков глас мислам дека треба да просперира некаде надвор..зошто овде не се цени квалитет..

     
    На cresa-jagoda, anina и anichka94 им се допаѓа ова.
  3. anichka94

    anichka94 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2012
    Пораки:
    1.822
    Допаѓања:
    7.045


    Песнава од Лозаноски скоро и никој да не ја знаеше.
    Овде кога го слушнав мислам дека посакав да го извадам од екран и да го изнагушкам.
     
    На cresa-jagoda и zuto им се допаѓа ова.
  4. kjukli

    kjukli Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 ноември 2014
    Пораки:
    3.057
    Допаѓања:
    28.609
    Пол:
    Женски
    Баш е чудо од дете. Ептен е мил, да земеш да го изгњавиш. Се ежам секогаш кога ќе го слушам, не ми се верува колку добро пее.. Навистина се изненадив со Ѕвездичките, позитивно секако, колку преубави гласови имаат децава 8-| па некои веќе оформени пеачи со големи кариери не знаат така да пеат :x Секоја чест! Се надевам само дека не само Трајче,па и останатите деца нема да ги исфорсираат прерано и да им го одземат детството.
     
    На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Stories

    Stories Популарен член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2015
    Пораки:
    167
    Допаѓања:
    1.514
    Пол:
    Женски
    Super e Trajce.So kakva lesnotija pee tolku ubavo,bravo.Bojata na glasot mu e "stranska"sto bi rekla jas.
    Ama nekako nema nekoja ekspresija na liceto.Ili samo mene taka mi izgleda.Ima vreme mal e uste,mozda so prvata devojka ke dojdat poveke emocii niz pesnite.:)
     
    На anina, cresa-jagoda и anichka94 им се допаѓа ова.
  6. Lella

    Lella Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    5.301
    Допаѓања:
    28.805
    Пол:
    Женски
    Мислам дека не е дозволено да има тема за него се’ уште, исто беше и со Даниел додека беше во натпреварувањето. :^)
    Инаку, нема што да се каже, се’ е кажано, прекрасен глас има. Тоа е... магија како пее, дури да не ти се верува. Има талент, и само напред, сцената е негова!
     
    На anichka94 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. srhsejbsk

    srhsejbsk Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2014
    Пораки:
    1.593
    Допаѓања:
    9.361
    Пол:
    Женски
    Одлично пее.Има талент, дај боже да успее во животов.Се труди и само напред :)
     
  8. Mimi123

    Mimi123 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    1.015
    Допаѓања:
    1.186
    Тажно е што вакви таленти кај нас не успеваат и немаат никаква иднина. Трајче исто како и со случајот со Даниел никој не го приметуваше се додека не настапи и не го открија други каде што ќе му се цени трудот и талентот. Му ја посакувам цела среќа да успее во она што го сака, но надвор од државава. Ептен е мил, скромен и срамежлив и има прекрасен глас.
     
    На cresa-jagoda и anina им се допаѓа ова.
  9. Gab!

    Gab! Активен член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2015
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    59
    Пол:
    Женски
    Се гордеам со нашето струмичанче....И се чекам нешто необично од него.. :mm::mm::mm:
     
  10. katalina

    katalina Популарен член

    Се зачлени на:
    14 октомври 2010
    Пораки:
    1.605
    Допаѓања:
    768
    Пол:
    Женски
    Redovno go gledam,ne samo nego tuku i ostanatite i slobodno mozam da kazam deka e eden od favoritite.Ima veke zrel,oformen glas,poveke mu lezat stranskite pesni.Malce mi e povlecen,sramezliv na scenata,deluva kako da ima trema celo vreme(ne veruvam deka e taka). Mu posakuvam mn.uspeh ponatamu vo zivotot i karierata.
     
    На anina му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Oneo

    Oneo Популарен член

    Се зачлени на:
    13 декември 2014
    Пораки:
    2.746
    Допаѓања:
    17.555
    Пол:
    Женски
    Сите негови настапи што ги има на јутуб ги имам гледано и стварно преубаво пее, пресладок е, харизматичен...абе права душичка :$
    Се надевам ќе успее во животот да постигне нешто на музичко поле. Му посакувам среќа :sun:
     
  12. anina

    anina Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2011
    Пораки:
    1.141
    Допаѓања:
    5.237
    Пол:
    Женски
    Одличен 5 за него(y)
    Го гледам детенцево на youtube постојано и стварно е супер. Намногу ми се допаѓа тоа што нема некоја трема и баш е опуштен во настапите:clap:. За дете на 13 години ова е голем залак ама супер се носи со него
     
  13. Askopje

    Askopje Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2014
    Пораки:
    256
    Допаѓања:
    547
    Одлично пее,супер е!
     
  14. x-MajaEsposito-x

    x-MajaEsposito-x Популарен член

    Се зачлени на:
    8 март 2013
    Пораки:
    1.732
    Допаѓања:
    3.506
    Пол:
    Женски
    Детево има голем талент и ќе биде многу голема штета доколку ја испушти шансата која му е пружена. Браво Трајче!Со тебе сме:l: