1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трет круг на тестирање

Дискусија во 'Барање работа' започната од single33, 12 февруари 2013.

  1. single33

    single33 Активен член

    Се зачлени на:
    28 јануари 2013
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Ако може некој да ми помогне??? 3 недели со ред одев за работно место..првиот круг беше тестирање од 6 врсти на ливчинја по 5 мин на ливче (англиски, математика, логика, општо познавање и тн), втората недела беше интервју на англиски со комисија и ми рекоја дека ке ми се јават оваа недела за да ме известат кој е примен (50 пријавени а само 2 работни места)..денеска се јавуваат за утре да одам на 3 круг на тестирање..хмммм дали некој знае што би било во 3 круг на тестирање??? Ве молам помогнете ми ако некој знае..

    Поздрав
     
  2. SparkyAngel

    SparkyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2011
    Пораки:
    901
    Допаѓања:
    1.366
    Пол:
    Женски
    Трет круг на тестирање??????

    А за која фирма прашуваш? Најверојатно последен круг се разговоите со членовите од HR.
     
  3. single33

    single33 Активен член

    Се зачлени на:
    28 јануари 2013
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Трет круг на тестирање??????

    Па интервјуто минатата недела беше од HR Department..со асистентите на газдите да речам..сега да не е со главните..иначе тие се Британци..а компанија е за производство на постелнини, и е за позиција во администрација. Оф кои стресови за позиција од 12000 ден. :worried: