Someonespecial - Членови на кои им се допадна оваа порака на профилот

 1. 9 септември 2016

  girl-miri

  Форумски идол, Женски, од ‍‍‍Family‍‍‍
  Пораки:
  7.651
  Допаѓања:
  19.545
  Поени од трофеи:
  416
 2. 30 април 2016

  milanco1

  Нов член, Машки, 32
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 3. 30 септември 2015

  IronLady

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  1.504
  Допаѓања:
  31.023
  Поени од трофеи:
  446
 4. 23 август 2015

  Valerin

  Популарен член, од Dreamland
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.250
  Поени од трофеи:
  366
 5. 30 јули 2015

  makedonkamak

  Форумски идол, Женски, од Caribbean Islands
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.972
  Поени од трофеи:
  426
 6. 9 јули 2015

  Lella

  a blasphemous bitch, Женски, 18, од King's Landing
  Пораки:
  4.602
  Допаѓања:
  24.621
  Поени од трофеи:
  476
 7. 9 јули 2015

  Anabelle.Amorette

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  2.159
  Допаѓања:
  29.939
  Поени од трофеи:
  476