Valerin - Членови на кои им се допадна оваа порака на профилот

 1. 28 мај 2015

  Читател

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  5.786
  Поени од трофеи:
  236
 2. 9 јануари 2015

  Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски, од Andromeda Galaxy
  Пораки:
  11.863
  Допаѓања:
  158.166
  Поени од трофеи:
  566
 3. 9 јануари 2015

  Viktorijaaa5

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  4.077
  Допаѓања:
  63.608
  Поени од трофеи:
  476
 4. 10 ноември 2014

  tessie

  Пораки:
  5.290
  Допаѓања:
  17.769
  Поени од трофеи:
  406