girl-miri - Членови на кои им се допадна оваа порака на профилот

 1. 15 декември 2014

  Serafima

  Форумски идол, од Вечност....
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.210
  Поени од трофеи:
  466
 2. 5 декември 2014

  Adina

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  8.019
  Поени од трофеи:
  286
 3. 11 ноември 2014

  Sunflowers

  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  128
  Поени од трофеи:
  21
 4. 11 ноември 2014

  martine

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  400
  Допаѓања:
  1.566
  Поени од трофеи:
  246
 5. 10 ноември 2014

  Viktorijaaa5

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  4.086
  Допаѓања:
  64.376
  Поени од трофеи:
  476