Аliсe - Членови на кои им се допадна оваа порака на профилот

 1. 29 мај 2016

  Ketchup

  Horn of the Deer, Машки, од Venice Beach
  Пораки:
  4.578
  Допаѓања:
  35.574
  Поени од трофеи:
  446
 2. 13 април 2016

  Gerbera

  Истакнат член
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  768
  Поени од трофеи:
  66
 3. 3 април 2016

  Lella

  a blasphemous bitch, Женски, 18, од King's Landing
  Пораки:
  4.545
  Допаѓања:
  23.799
  Поени од трофеи:
  476
 4. 28 март 2016

  LittleChili

  Популарен член, од Месечина
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  2.039
  Поени од трофеи:
  276
 5. 28 март 2016

  Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски, од Andromeda Galaxy
  Пораки:
  11.909
  Допаѓања:
  158.868
  Поени од трофеи:
  566