Неодамнешна активност

Последни активности на сите членови на Фемина Форум.

 1. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на Sexybaby86 во темата Ние околу и преку 40....

  Ок, сфатив. Плавуша јбг :D

  24 јануари 2019 во 09:19
 2. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на wannaBeMomma во темата Ние околу и преку 40....

  Лопатчето нема стап, строго за тртење пред маж е. Доста е џогер со стап :rofl:

  24 јануари 2019 во 09:19
 3. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на Sexybaby86 во темата Ние околу и преку 40....

  @wannaBeMomma Туу, зошто ми имаше останато во памет дека поскап беше. Сум купувала 100 работи можда тогаш, па затоа :rofl: На лопатчето се...

  24 јануари 2019 во 09:19
 4. На Sexybaby86 му/ѝ се допадна мислење на vitamina во темата Мајчински муабети.

  @Kaetana :hug::hug: Многу ми е мило честитки, те гушкам :hug: Еднаш ми пишуваше на вибер.. знаеш за што, ако сакаш муабет за таа работа...

  24 јануари 2019 во 09:18
 5. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на wannaBeMomma во темата Ние околу и преку 40....

  300 е ма, лопатчето за тртење е испод 200. А ова со стаповиве нишо не те разбрав, битно профисимо е џогерот :rofl:

  24 јануари 2019 во 09:18
 6. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на Sexybaby86 во темата Ние околу и преку 40....

  Ola! (poolparty) Сакам ДМ да ми дадат процент од продадените џогери месецов. Фаламногупријатно :bow: Шала на страна, @wannaBeMomma како...

  24 јануари 2019 во 09:18
 7. didisi прикачи фајл во темата Македонските јавни фаци.

  [ATTACH] Стара е ама морав :D

  FB_IMG_1548317856611.jpg 24 јануари 2019 во 09:18
 8. Sexybaby86 одговори во темата Ние околу и преку 40....

  Ок, сфатив. Плавуша јбг :D

  24 јануари 2019 во 09:17
 9. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на LiliBoz во темата Ние околу и преку 40....

  Утро Тегнам второ кафе на раб а колешките веќе си влегле на радни места. Тоа е коа каснам сама ќе пијам. Ама успорен снимак сум и вчера и...

  24 јануари 2019 во 09:17
 10. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на EuHenIa во темата Ние околу и преку 40....

  Добро утро, јас втора смена до 10, и денес и утре. Мм мрчи, мајка мрчи, дури и децава мрчат кога сум таа смена, а ја бре брате ко да ја...

  24 јануари 2019 во 09:17
 11. На Д.Чобанова му/ѝ се допадна мислење на Oxymoron во темата Феминско младинско ќоше.

  Значи можда некој ќе се најде навреден од ова што ќе го кажам, ама толку ми се глупави тие муабети „на машкиве не им текнува, треба некој...

  24 јануари 2019 во 09:17
 12. На Sexybaby86 му/ѝ се допадна мислење на wannaBeMomma во темата Ние околу и преку 40....

  Лопатчето нема стап, строго за тртење пред маж е. Доста е џогер со стап :rofl:

  24 јануари 2019 во 09:16
 13. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на elena.mak во темата Ние околу и преку 40....

  Добро утро радни и нерадни народе! Јас демек од радни сум, ама денес ќе да сум на буткање. Бебиштено од 3 и пол години ми се качи на глава...

  24 јануари 2019 во 09:16
 14. На Milobebence му/ѝ се допадна мислење на SV1911 во темата Ние околу и преку 40....

  Морген! :sun: Од фризер ви пишувам, ќе ја скратам косава т.е. косиштево. :D Осеќам дека ќе ме унакази оваа само, едвај се разбравме што...

  bamboo-stick-for-berimbau.jpg 24 јануари 2019 во 09:16
 15. На Sexybaby86 му/ѝ се допадна мислење на Vennera.aa во темата Мајчински муабети.

  Со лесно да си ја износиш бременоста а за килажата да не се секираш во твоја моќ е, исфрли од исхрана тесто и благо, ем ке му годи на бебе...

  24 јануари 2019 во 09:16
Се вчитува...