1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јајцеводи

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од MMileska, 12 февруари 2013.

 1. MMileska

  MMileska Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Imam kobasicesti jajcevodi barem taka mi kazaa pri pregled so Laparoskopija, dali ima nekoj nesto slicno i sto znaci toa. Vo brak sum 7 godini i nemam deca a tie mozebi se problem.
  Odnapred fala
   
 2. Sunchild

  Sunchild Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  360
  Не ти препорача гинекологот инсуфлација на јајцеводите?
   
 3. MMileska

  MMileska Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  A sto e toa? Sorry voopsto ne sum upatena vo toA.
  Thanks