1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовен проблем. ДЕВОЈКИ СОВЕТ. :(

Дискусија во 'Канта' започната од Monna1, 19 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Monna1

    Monna1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 август 2012
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Девојки ми треба ептен голема помош од вас.. Пред некое време се запознав со дечко додека бев на одмор ..Он е преубав, добар барем карактерот така покажува све тоа ми се допаѓа но јас имам 15 години а тој 20. Значи премногу се поврзавме и искрени сме еден кон друг збориме за интимниот живот за проблеми секакви за се буквално не се лажеме. Значи проблемот тука е што и тој сака да биде со мене како и ја со него иако тој живее во Претор јас во Скопје. Све е океј но годините многу ми сметаат се осеќам како бебе за разлика од него. Што се однесува на карактерот и да сакам такво момче нема да најдам пошто стварно е ептен добар, мил, искрен.. Проблемот е што мене ми смеетаат годините ептен некако ме прават да се чуствуваам ептен мала за него. :| Што да правам да почнам врска со него или годините па и не се битни но неможам туку така дома да кажам дека тој е ептен повозрасен од мене. Совет? :(
     
  2. Hkikica

    Hkikica Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јуни 2012
    Пораки:
    989
    Допаѓања:
    676
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.