1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов е... ?

Дискусија во 'Канта' започната од Nana19, 16 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.746
  Бидејки имаме тема СРЕЌА Е..
  Оваа тема ке биде Љубов е
  тука ке споделуваме мисли и слики за тоа што е љубов еве една страница

  https://www.facebook.com/pages/%D0%89%D ... 8124734761
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.746
  Љубов е кога ништо друго не е важно :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   16,8 KB
   Прегледи:
   107
 3. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.625
  Допаѓања:
  5.953
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.