1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов

Дискусија во 'Канта' започната од love.faith.hope, 8 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love.faith.hope

  love.faith.hope Активен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  5
  Дали верувате во љубов на прв поглед ? :)
   
 2. jasBia

  jasBia Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  313
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.