1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Њујоршките модни недели

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Angel-Adriana, 15 февруари 2013.

 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Мислам дека нема ваква тема, колку што видов...

  Ајде девојки што мислите? :?:

  Еве линк од каде што може да ги видите креациите за есен-зима 2013/14:  Мене од оваа ревија најмногу ми се допаѓаат крациите од Ралф Лорен (иако се темни), Оскар Де Ла Рента (некои, не сите :!: ), Келвин Клајн (сите :inlove: ), од Моник Лулие ми се допаѓа само овој фустан
  [​IMG]
  и од Викторија Бекам си се допаѓаа некои...
  :) :) :)