1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЏИШ со Игор Џамбазов

Дискусија во 'Канта' започната од Shekerka, 10 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Shekerka

  Shekerka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  25
  ЏИШ или Џамбазов Игор Шоу, Прва емисија на 10. 02. 1013 г. во 20:00
  И сеуште неможам да ја сфатам, што оваа емисија е?
   
 2. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.411
  Пол:
  Женски
  Моментално ја гледам. Незнам некако не ме воодушеви не ми е ништо посебно, барем за мене :D
   
 3. hrcace

  hrcace Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  160
 4. Shekerka

  Shekerka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  25
  Не ја видов.. барав ама неможев да најдам затоа отворив... Слободно канта
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.