1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Авон-искуства со продукти :D

Дискусија во 'Канта' започната од Feminka22, 5 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  14.613
  Допаѓања:
  45.055
  Пол:
  Женски
  Здраво,бабата на една моја другарка зема работи од Авон,и и дала на внука и` лабело за усни,па ми предложи,бидејќи е прекрасно!!Јас се сложив,и со една другарка порачавме пред точно 1 ипол недела.Девојчето вика ќе ви го дадам за 2-3 дена.И сега советувајте ме што да правам??Да чекам или?? инаку еве линк од лабелото 100 ден.е(сеуште не и плативме)http://www.avoncosmetics.com.mk/PRSuite/static/p/mk.html?skin-care/lip-care/p/0062-0 јас сум го видела.предобро е,ја освежува усната
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.