1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Автомобили сервис- проблеми со имобилазер

Дискусија во 'Канта' започната од anonimus-mk, 10 јули 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anonimus-mk

  anonimus-mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2016
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  677
  Пол:
  Машки
  Здраво ,не видов слична тема. ме интересира дали сте имале проблеми некогаш со имобилазер на сеат леон 2002 .понекогаш се уклучува некогаш не ....некое решение сервис препорачан ...што би можело да биде .колку чини да се поправи тоа и сл. :)
   
 2. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.155
  Допаѓања:
  13.810
  Пол:
  Женски
  Добра тема. :)
  За проблеми со автомобили да бараме чаре.
   
  На anonimus-mk му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.