1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Агенција за вработување West connect

Дискусија во 'Барање работа' започната од female32, 1 август 2017.

 1. female32

  female32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2017
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  • Ве замолуваме да пишувате на кирилица.
  zdravo feminki
  slucajno pred nekoj den razbrav za agencijata west connect pa nema kade da se obratam za pomos ako ne tuka.. dali nekoj slusnal za taa agencija ili ima iskustvo so istata? se naoga vo skopje GTC treti sprat ako znaete nesto ve molam kazete mi
  fala