1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Академија за наставници

Дискусија во 'Образование' започната од forumka, 2 октомври 2015.

 1. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
  Дали некој е повеќе запознат за ова?
  Кога почнува со уписи?
  Веб страна?
   
 2. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
 3. lavinija28

  lavinija28 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  1.657
  Допаѓања:
  2.152
  Пол:
  Женски
  Па нели е укината? За каква академија станува збор појаснете?
   
 4. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
 5. lavinija28

  lavinija28 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  1.657
  Допаѓања:
  2.152
  Пол:
  Женски
 6. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
  :) ок ова оди в канта
   
 7. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  3.054
  Допаѓања:
  4.883
  Пол:
  Женски
  Немој во канта :) и мене одамна ме интересира ова ама до сега не слушнав ни збор на темава. Пишете ако има некое инфо, благодарам :hai:
   
 8. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
 9. Vi..Va

  Vi..Va Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2014
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Дали некој се запиша на академијата за наставници? Како оди уписот? Колку кошта академијата? Што со вработувањето, после академијата?