Академија за наставници

Дискусија во 'Образование' започната од forumka, 2 октомври 2015.

 1. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
  Дали некој е повеќе запознат за ова?
  Кога почнува со уписи?
  Веб страна?
   
 2. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
 3. lavinija28

  lavinija28 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  1.199
  Допаѓања:
  1.655
  Пол:
  Женски
  Па нели е укината? За каква академија станува збор појаснете?
   
 4. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
 5. lavinija28

  lavinija28 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  1.199
  Допаѓања:
  1.655
  Пол:
  Женски
 6. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
  :) ок ова оди в канта
   
 7. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  2.579
  Допаѓања:
  4.013
  Пол:
  Женски
  Немој во канта :) и мене одамна ме интересира ова ама до сега не слушнав ни збор на темава. Пишете ако има некое инфо, благодарам :hai:
   
 8. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
 9. Vi..Va

  Vi..Va Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2014
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Дали некој се запиша на академијата за наставници? Како оди уписот? Колку кошта академијата? Што со вработувањето, после академијата?