Академија за танц

Дискусија во 'Канта' започната од minika, 17 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. minika

  minika Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  102
  Дали ви се допаѓа новата серија на сител.. кажете важе мислење.. ;) ;)
   
 2. ivchee.ivche

  ivchee.ivche Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  Да,да ептен е интересна :inlove:
   
  На minika му/ѝ се допаѓа ова.
 3. love11111

  love11111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2014
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.