1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ако не кажам на некој ќе експлодираааам !!!

Дискусија во 'Канта' започната од Linn1, 3 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Чепкав низ форумов, мислам дека нема слична тема, ако има Клуч:D

  Кажете се што ви лежи на душа, се што неможете да го кажете на некој изјаснете се овде.
  Со оглед на тоа дека сите сме анонимни не треба да се плашите за вашата приватност.
  Така да девојки, Пуцајте :D
  Ние сме овде да слушаме :)
   
 2. dan1

  dan1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  32
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.