babylove овошни кашички

Алонсо Матео

Дискусија во 'Мода и стил' започната од TheBrunettelady, 3 јули 2013.

 1. TheBrunettelady

  TheBrunettelady Активен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Погледнете го оваа преслатко детенце кое навистина изгледа преслатко , но дали навистина тоа е негов избор или пак ''тортура од страна на мајка му'' Што мислите вие ?
  Кариерата на Алонсо како модна икона на интернет, започна откако неговата мајка прикачи неколку фотографии на Инстаграм и доби фантастичен одговор од интернет-заедницата. Профилот на мајката денес има над 130.000 следачи, а отворен е и ФБ профил за малиот, кој полека собира обожаватели.
   

  Прикачени фајлови:

 2. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  ее бре,види го ти малиот
  [​IMG]