1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анализа на форумџики

Дискусија во 'Канта' започната од AnimeHQ, 7 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnimeHQ

  AnimeHQ Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  245
  Во одредени подфоруми и теми приметив дека има теми каде што можеме да се анализираме самите себеси. Но, не пронајдов тема каде што ќе бидеме анализирани од другите феминки.

  Да видеме, според постовите, размислувањата, аватарот и потписот може да анализираме други феминки.
  Психолошката анализа е интересна работа... :!:

  Не пронајдов слична и/или иста тема. Доколку е дупла, се знае.
   
 2. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.766
  Веќе има ваква тема ама важи за форумџики со над 500 мислења
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.