1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Андрија и Анѓелка (24 Вести)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Tinushka, 14 декември 2015.

 1. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  4.890
  Пол:
  Женски

  Можам да кажам дека ова ми е омиленото видео и секогаш се газам од смеење .
  Редовно следам на фб кога имаат ново видео .
  Вашето омилено ?:D
   
  На crazylady, Tajnaotrovna, Someonespecial и 3 други им се допаѓа ова.
 2. makgirl

  makgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  2.104
  Пол:
  Женски
  Криво ми е што не ѓи даваат кај нас во Македонија.Инаку омилено и мене ми е ова :D
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dennings

  Dennings Популарен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  2.656
  Пол:
  Женски
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. makgirl

  makgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  2.104
  Пол:
  Женски

  И оваа ми е интересно :D:D
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  564
  Пол:
  Машки
  Започна на 24 вести!
  Ја гледате ли?
  Што мислите за неа?
   
 6. toogood

  toogood Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2014
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  12.303
  Mnogu se zabavni. Jas na you tub si gi gledam.
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 7. izmislena

  izmislena Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2014
  Пораки:
  1.657
  Допаѓања:
  2.319
  Пол:
  Женски
  На јутјуб не може да се гледаат целите епизоди, барем не од Македонија.
   
  На toogood му/ѝ се допаѓа ова.
 8. malecko5

  malecko5 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  1.184
  Допаѓања:
  897
  Во колку часот ги даваат?
   
 9. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  3.151
  Допаѓања:
  71.853
  најчесто околу 17:45
  Ептен се смешни, мене ме расположуваат
   
  На Tajnaotrovna и malecko5 им се допаѓа ова.
 10. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  564
  Пол:
  Машки
  По 2 српски епизоди даваат изгледа
   
 11. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  5.258
  Допаѓања:
  36.959
  Пол:
  Женски
  Ко идиоти се двајцата|(
   
  На Sashko1992 и Jacques им се допаѓа ова.
 12. Jacques

  Jacques Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2017
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  1.888
  Пол:
  Машки
  Mnogu se vestacki i tapa. Humor na sila.
   
  На Sashko1992 и elimkd им се допаѓа ова.
 13. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  1.522
  Пол:
  Машки
  Глуп им хуморот, воопшто не ми се смешни.
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Jacques

  Jacques Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2017
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  1.888
  Пол:
  Машки
  Generalno Balkancite imaat tapa humor. Zatoa stand up komediite ni se uzas. Gledaj go Nesa Bridzis (ili kako se vikase) od Srbija i ke vidis kolku sme tapa i publikata se smee so sila.
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.629
  Допаѓања:
  29.437
  Пол:
  Женски
  Се снимаат нови епизоди или толку беше?
  Добри беа и нашите Сашко и Сашка на времето.:lol:
   
  На tace73 и Sesil им се допаѓа ова.
 16. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  3.368
  Допаѓања:
  19.452
  Пол:
  Женски
  Леле...многу ми се смешни. Ама реално Анџелка е доста напорна. Претерува малце.
   
 17. A.M.M

  A.M.M Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2017
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  Многу ми е интересна епизодата со фенг шуи.