1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анкета - избор на идејно решение на плажи на Дојран и Преспа

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Modulor, 3 октомври 2013.

 1. Modulor

  Modulor Активен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Во моментов на страната на Министерството за транспорт и врски има анкета за за избор на идејно решение на плажите на Дојранското и Преспанското езеро.

  Еве ги линковите каде може да ги видите сите решенија и да гласате за нив:

  http://www.mtc.gov.mk/new_site/mk/anketadojran.asp

  http://www.mtc.gov.mk/new_site/mk/anketaprespa.asp

  Што мислите кое решение е најдобро?
   
 2. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  1 за Дојранско и 3 за Преспанско.