1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антибиотик во урина

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од nelisumsrce, 14 април 2016.

 1. nelisumsrce

  nelisumsrce Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  8
  Не видов ваква тема па решив да направам
  На дедо ми му кажаа дека едниот бубрег го изгубил а другиот не е во најдобра состојба. Денес на резултати пишуваше дека му е докажано антибиотик во урина. Ке може да ми каже некој што значи ова доколку имал искуство? Дали е излечливо?