1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Ивица, дечко што изгуби нога

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од bastet, 7 септември 2017.

 1. bastet

  bastet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  94
  На girl-miri, P.S.love, 1209 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  17.997
  Добро би било да се остави жиро сметка и за девојката која била со него. И нејзе и е потребна помош и е жртва во овој немил настан.
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 3. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.915
  Допаѓања:
  51.087
  Пол:
  Женски
  IMG_1792.JPG
   
  На girl-miri, carangigia и manja666 им се допаѓа ова.
 4. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  78.311
  Пол:
  Машки
  Другари мој почнаа со оваа акција,ке прават сега и хуманитарни забави.Се надевам дека ке се соберат парите,и дека ке бидат и двајцата ок и ке се средат.
   
  На girl-miri, CrazyGirl15, La.loca и 1 друга личност им се допаѓа ова.