1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Асиметричен боб

Дискусија во 'Коса' започната од Papillon.Papi, 19 септември 2015.

 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Што мислите за оваа фризура?

  Јас пред некој ден се ишишав вака и супер ми е, многу полесна е за одржување од долга коса. Имам дебело влакно и немам проблеми со чешлањето, дури убаво стои недочешлана (со прсти расчешлана).
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]