1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бараm Чивава !!!

Дискусија во 'Канта' започната од MiSsSsCH, 13 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MiSsSsCH

  MiSsSsCH Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ќе ве замолам ако некој има некоја информација за набавување на чивава да ми пише..Освен тие од Бруно Дог Шоп затоа што се прескапи :@
   
 2. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  215
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.