1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бебешки украси и играчки

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 11 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
  Девојки, дали некоја од вас има прожектор...се мислам дали да земам?
  Дали воопшто ќе разбира тоа што на плафонот ќе му се вртат и светкаат ѕвездички и месечинки?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.901
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.