1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бебе Саем

Дискусија во 'Бебе' започната од Snow-Queen, 23 април 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Од 4 до 6 Мај 2012, по четврти пат ќе се одржи традиционалната саемска манифестација „Бебе саем” која ќе се одржи во спортскиот центар Борис Трајковски-Скопје.
  [​IMG]

  Јас иако не сум исчекувалка,трудница,мајка....сепак го сакам саемов да видам што има,како има.Сега како што имам другарка трудница, можно е да го посетам доколку таа би сакала.
  Дали вие одите,како сте задоволни,сметата дека нешто можеби недостига?
   
 2. Mayyya

  Mayyya Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.253
  Допаѓања:
  6.018
  Пол:
  Женски
  Првичната дата беше од 26 до 28 Април, па имаше некои муабети дека нема да има оваа година, а сега гледам дека датата е променета од 10 до 12 мај 2013 година во Спортскиот центар "Борис Трајковски".
  Досега не сум била (не сум имала потреба), ама оваа година сигурно ќе одам. :)
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Еве за годинава :)
  [​IMG]
   
 4. Mayyya

  Mayyya Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.253
  Допаѓања:
  6.018
  Пол:
  Женски
  Сноу, променет е датумот, пишав и погоре, преместен е од 10 до 12 мај 2013 година.
  Пишува и на страната на Бебе саем.
   
 5. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.274
  Допаѓања:
  411
  Ќе има бебе саем?? Баш супер.. и јас слушнав дека е откажан за годинава, ама убаво што се потрудиле да го организираат пак
   
 6. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.274
  Допаѓања:
  411
  Ќе има бебе саем?? Баш супер.. и јас слушнав дека е откажан за годинава, ама убаво што се потрудиле да го организираат пак

  p.s. А каде го најдовте тој податок за 10-12 мај. Јас ја отворив нивната њеб и фб страна, никаде не писува. само дека е одложен
   
 7. Gemini2

  Gemini2 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  јас колку што знам, за оваа година е откажан Бебе Саем... баш сега ме збунивте малку :o инаку тој настан ми е многу битен и јас присуствувам секоја година. Обично има доста поволности и попусти. Нешто разгледував по ФБ и видов дека Cryo-Save банкава за матични клетки имаат сега попуст во мај, па штом го објавуваат на социјални мрежи уште од сега, претпоставувам дека ппродолжуваат со практиката за пролетни попусти без оглед на тоа што саемот е откажан.
   
 8. MiAmor

  MiAmor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2013
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  2.563
  Пол:
  Женски
  дали има бебе саем ?