1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бебе Саем

Дискусија во 'Бебе' започната од Snow-Queen, 23 април 2012.

  1. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.010
    Пол:
    Женски
    Од 4 до 6 Мај 2012, по четврти пат ќе се одржи традиционалната саемска манифестација „Бебе саем” која ќе се одржи во спортскиот центар Борис Трајковски-Скопје.
    [​IMG]

    Јас иако не сум исчекувалка,трудница,мајка....сепак го сакам саемов да видам што има,како има.Сега како што имам другарка трудница, можно е да го посетам доколку таа би сакала.
    Дали вие одите,како сте задоволни,сметата дека нешто можеби недостига?
     
  2. Mayyya

    Mayyya Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.253
    Допаѓања:
    6.026
    Пол:
    Женски
    Првичната дата беше од 26 до 28 Април, па имаше некои муабети дека нема да има оваа година, а сега гледам дека датата е променета од 10 до 12 мај 2013 година во Спортскиот центар "Борис Трајковски".
    Досега не сум била (не сум имала потреба), ама оваа година сигурно ќе одам. :)
     
  3. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.010
    Пол:
    Женски
    Еве за годинава :)
    [​IMG]
     
  4. Mayyya

    Mayyya Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.253
    Допаѓања:
    6.026
    Пол:
    Женски
    Сноу, променет е датумот, пишав и погоре, преместен е од 10 до 12 мај 2013 година.
    Пишува и на страната на Бебе саем.
     
  5. flowergarden

    flowergarden Популарен член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2011
    Пораки:
    1.276
    Допаѓања:
    417
    Ќе има бебе саем?? Баш супер.. и јас слушнав дека е откажан за годинава, ама убаво што се потрудиле да го организираат пак
     
  6. flowergarden

    flowergarden Популарен член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2011
    Пораки:
    1.276
    Допаѓања:
    417
    Ќе има бебе саем?? Баш супер.. и јас слушнав дека е откажан за годинава, ама убаво што се потрудиле да го организираат пак

    p.s. А каде го најдовте тој податок за 10-12 мај. Јас ја отворив нивната њеб и фб страна, никаде не писува. само дека е одложен
     
  7. Gemini2

    Gemini2 Активен член

    Се зачлени на:
    13 јули 2012
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    јас колку што знам, за оваа година е откажан Бебе Саем... баш сега ме збунивте малку :o инаку тој настан ми е многу битен и јас присуствувам секоја година. Обично има доста поволности и попусти. Нешто разгледував по ФБ и видов дека Cryo-Save банкава за матични клетки имаат сега попуст во мај, па штом го објавуваат на социјални мрежи уште од сега, претпоставувам дека ппродолжуваат со практиката за пролетни попусти без оглед на тоа што саемот е откажан.
     
  8. MiAmor

    MiAmor Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2013
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    2.570
    Пол:
    Женски
    дали има бебе саем ?