1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бевте ли на црква?

Дискусија во 'Канта' започната од Punk-Girl, 15 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Punk-Girl

  Punk-Girl Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  1
  :) :) :) И како си поминавте? 8)
  Јас многу убаво ! :*
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Како можеш да си поминеш на црква, жити се’? Не одеш на диско. |(
   
 3. Punk-Girl

  Punk-Girl Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  1
  Па значи може да си поминеш и добро и лошо... И не мора да значи дека ако одиш во диско ке си поминеш убаво ! :) :) :) И не мора да значи ако одеш на црква и да си поминеш досадно и глупо ;)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.372
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.