1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Без желба за секс???

Дискусија во 'Канта' започната од ma4ence-d, 18 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  8
  Дали ви се има слу4ено нешто сли4но на мојот проблем... ако имате некој совет веднаш пишете ве молам..... Одам со де4ко ми две и пол години сега сум 18 год. Јас едноставно ја изгубив желбата за секс ... Најмногу го сакам де4ко ми и никој друг али кога тој ќе ми спомне за секс едноставно го игнорирам секогаш имам некоја при4ина на пр. не сакам на отворено место да не налета некој... и ред др работи.. али едноставно го игнорирам... помагајте
   
 2. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.477
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.