1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Без контрола!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Conf, 25 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Conf

  Conf Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Значи секогаш кога одам да се видам со него, тој мораа да сврши и затоа ме тера да му го пушам и дркам?
  Али не скоро секој пат, СЕКОЈ ПАТ!!!!
  Ме интересира дали е нормално тоа?? Што да направам како да се исконтролира, пробав неколку пати да му кажам НЕ но тој само ќе рече ќе пукнам ајде ова она и пак биднува.. :$ :$ :$ :$
   
 2. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.337
  Допаѓања:
  8.462
  Не не е нормално,искористува те
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.302
  Допаѓања:
  17.209
  Пол:
  Женски
  ЗНАЧИ, имаш теми за твоето прашање во кое не гледам никакво губење на контрола.
  Дали доаѓате до нивото кога неговиот пенис навлегува во твојата вагина, или сеуште не сте стигнати до тој стадиум? Или можеби дечко ти не слушнал за таков физички акт. Тоа може му е последица од гледање порничи само со таква содржина (за која те тера да му ја правиш). Наредниот пат однеси му некој порнич со нормален сексуален акт и гледајте го заедно, за да му бидат појасни некои работи, утре ќе треба деца да прави, а не да ги пуши и онанише.
  Молам темата да се префрли на соодветно место, на пример
  http://forum.femina.mk/ljubovni-problemi/mi-treba-sovet-i-mislenje-t338/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.