Бемки

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од IceCube, 16 декември 2016.

 1. IceCube

  IceCube Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Не можев да најдам ваква тема и затоа ја почнувам како нова. Следната недела имам закажано вадење на бемка на државна. Ме интересира дали се става анастезија и колку време седат конците?