Бесконечна љубов (Endless love) [2014]

Дискусија во 'Филмови' започната од Dream-Girl, 22 март 2014.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.546
  Допаѓања:
  127.970
  Пол:
  Женски
  Филмов е промовиран на 14 февруари, 2014 во Велика Британија и во Америка, а на 13 февруари, 2014 во Австралија. Сценариото е напишано од Scott Spencer.
  Главни глумци се: Gabriella Wilde, Alex Pettyfer, а споредни се: Bruce Greenwood, Joely Richardson, Robert Patrick, Rhys Wakefield, Dayo Okeniyi.
  Љубовен филм, мене ми се допадна. :)
  Доколку сте обожаватели на љубовни и емотивни филмчиња ви го препорачувам. :up:
  [​IMG]
   
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Го има на интернер,од каде можам да го симнам?
   
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.546
  Допаѓања:
  127.970
  Пол:
  Женски
  Јас не го симнувам туку го гледам на англиски, сакаш линкче да ти пратам? :)
   
 4. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Jaп,можи.Пушти го овде за да можи секој да го види
   
 5. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.546
  Допаѓања:
  127.970
  Пол:
  Женски
  http://clicktoview.org/kunw3gwp0e6n
  Еве тука го најдов, за да го видите стиснете на Create Streaming Link, а после тој код т.е бројките напишете ги и гледајте го.
  Меѓувреме исклучувајте ги тие реклами што ви се пуштаат.
  Обично ги гледам на megashare филмовите, ама дека е нов филмов го немаше, па морав вака. :)
  Се надевам ме разбра ти, а и останатите што сакате да го гледате. :D
  Ако имате некои прашања или пишете тука или по ЛП. :)
   
 6. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Го гледав,но немаше ништо посебно.Искрено досаден ми беше. |( Со душа чекав да заврши.. :^)
   
 7. japanize

  japanize Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  101
  Мене ми беше убав и девојката прекрасна :inlove:
   
 8. macka5

  macka5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  303
  Ме потсеќа на Три метри над небото, ама доброто е што има овој бар среќен крај. Супер филмче. :clap:
   
 9. DoReMi

  DoReMi Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2014
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  156
  Дежаву филм. Ништо посебно. Типична приказна за двајца млади.
   
 10. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.378
  Допаѓања:
  10.118
  Пол:
  Женски
  Па на толку фалење на филмот очекував нешто повеќе. Не дека не е добар ама не е нешто што претходно не сме виделе,една типична љубовна приказна за двајца млади. :))
   
 11. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  2.326
  Допаѓања:
  2.550
  Пол:
  Женски
  Истово ќе го пишев. Го изгледале мои другарки и сите мораш да го гледаш ептен убав филм е. И случајно пуштив некое видео од блогеркана Зорана, и она го имаше дадено како monthly favourites нели препорака и си го пуштив.

  Толку ми беше досаден што три дена го гледав по 20 минути. Не знам не ми делуваше интересно, онака да ме задржи до крај да го изгледам. Цело време премотував, забрзував. Крајот е очекуван, барем јас уште на почетокот знаев како ќе заврши и ваквите филмови со предвидлив крај ама ич не ги сакам.
  Се на се многу досаден филм :|
   
 12. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  183
  Пол:
  Женски
  Типична љубовна приказна има многу поубави
   
 13. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
  Филмов не ми е ништо посебно.Сакам вакви филмови ама овој воопшто не ме воодушеви,едвај го изгледав.
   
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.684
  Допаѓања:
  49.968
  Пол:
  Женски
  Лошо.. Барем по мое мислење.