1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бесплатни верзии на програми кои се плаќаат

Дискусија во 'Слободно време' започната од Ketchup, 16 септември 2017.

 1. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.656
  Допаѓања:
  45.631
  Темава ја отворам со цел да споделуваме пиратски верзии, хакови, модови или слично, за програми кои се плаќаат. Деновиве барав бесплатна верзија на CorelDRAW, но не најдов. Ако некој има, нека сподели.
   
  На Someonespecial и Βικτωρία им се допаѓа ова.