Бизарни прашања за секс

Дискусија во 'Секс' започната од brokenharted1, 2 февруари 2012.

 1. brokenharted1

  brokenharted1 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  ме интересира дали може да се умре додека се има секс и дали може да се повреди жена за време на секс мислам на интимните делови
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.264
  бизарни прашања за секс

  па ваљда нож не ти става внатре па да се повредиш
  у сигурно не се сексате во позиција стој на раце па да умреш :rofl:
   
  На Lolo5 и Amona им се допаѓа ова.
 3. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.170
  бизарни прашања за секс


  Да се умре мислам дека може ама доколку имаш над 60год и доживееш ооооогромен оргазам ... Или си под дејство на дроги помешано со се оргазам можеш да добиеш срцев удар ....

  А да те повреди и тоа може ама ако е груб ко животиња некој или шо ти знам ја ....
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.264
  бизарни прашања за секс

  E сега ако се стари... или наркомани :D
  искрено од јак оргазам може и да се онесвестиш, мене за малцеее ќе ме комираше мојов.
  Aма да се умре на млади години од оргазам....
  A вака идеава не е лоша, барем со убавини да си умреш :D
   
 5. feferona

  feferona Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  94
  бизарни прашања за секс

  Може, може, ако се работат при туширање па да се задеси некоја несреќа (и за мажот и за жената), е*аго сексот тогаш. :^)
   
  На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
 6. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.711
  бизарни прашања за секс

  Ова со оргазмот на стари години донекаде може да биде вистина, ама на млади и здрави личности практично нема шанси ништо да им се случи т.е. нема опасност. Освен ако не постојат некакви проблеми со срцето.
   
  На WildCherry му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mikilion

  Mikilion Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Женскии,чувствувате ли секој пат кога ќе ви влезе?
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.939
  Секако дека не.
  Првиот пат се чувстввува само кога ке те скине и тоа е тоа. После само од нигде никаде го гледаш внатре :o
   
  На Lolo5, lost123, Emy867 и 14 други им се допаѓа ова.
 9. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.625
  Пол:
  Женски
  Може како не може, чим ти влезе.Блага пченица утредента.Ако имате вакви мисли пред да имате односи, ќе ви навлезе во психата.
   
  На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Matotheja

  Matotheja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  8.295
  Пол:
  Женски
  Zavisi kade hehehehehe
   
  На Lolo5, Sanjichka007, theowndemon и 8 други им се допаѓа ова.
 11. MkdBoy

  MkdBoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  350
  Пол:
  Машки
  Прашањево ти е како за миЉон денари! ... ама ај.. да не коментирам повеќе
   
  На Lolo5, buba4e89, Amona и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.939
  I to sho vikash :rofl:
   
  На Lolo5, Stefanmfo и Desi1991k им се допаѓа ова.
 13. СуперДевојка

  СуперДевојка Популарен член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  1.981
  Допаѓања:
  12.528
  Пол:
  Женски
  Зависи што ти влегува.
   
  На Lolo5 и Desi1991k им се допаѓа ова.
 14. Mikilion

  Mikilion Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Vo vaginata

  P
  Penisot :)
   
  Последна измена од модератор: 3 јануари 2018
  На Lolo5 и Desi1991k им се допаѓа ова.
 15. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  4.058
  Допаѓања:
  15.638
  Пол:
  Женски
  Колку време трае сексот зачинет со вијагра?


  На интернет прочитав и се шокирав , пишуеше 4 саати :wasntme:. Мислам 4 саати се премногу и не ми се верува дека некоја би преживеала :wasntme:
   
  На Amona и Dadusicka им се допаѓа ова.
 16. Srcka $

  Srcka $ Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2017
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  5.438
  Пол:
  Женски

  Ако е нонстоп да си играт, никоја не би издржала,
  Ама ако одмарат по неколлу минути може ќе издрже.:rofl::rofl::whew:
   
  На PogbaPol му/ѝ се допаѓа ова.
 17. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.001
  Допаѓања:
  56.170
  Така и без вијагра може да се спојат 4 часа :D :lol:
   
  На Hristov, Justicija и Srcka $ им се допаѓа ова.
 18. Srcka $

  Srcka $ Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2017
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  5.438
  Пол:
  Женски
  :Dможе и цела вечер, сега колку ќе издржат :wasntme:
   
  На DAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  4.058
  Допаѓања:
  15.638
  Пол:
  Женски
  За сваки случај Итна помош нека чека пред врата :rofl:

  Просто сум шокирана од овој податок :o. 4 саати дејство :worried:
   
  На Srcka $ и Feminka22 им се допаѓа ова.
 20. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.534
  Допаѓања:
  126.107
  Пол:
  Женски
  Ако ти влага во задник ќе осетиш како г**це да ти доаѓа.
   
  На piksooki и ADOKI им се допаѓа ова.