1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бисерчиња....

Дискусија во 'Канта' започната од Deni-f, 14 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Deni-f

  Deni-f Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  здраво.разгледував на интернет пораки но ниедна не ми се допадна,па би можеле ли вие некако да ми помогнете-напишете неколку пораки неважно дали се македонски или англиски :) (љубовни и мудрости) поздрав до сите :D
   
 2. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.