1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Битола

Дискусија во 'Канта' започната од s1a1n1d1r1a1, 12 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.357
  Пол:
  Женски
  Не сум сигурна дали е добра идејава со темата.... Само сакам да знам кој членови се од Битола и малце да се пожалиме на истата...

  Прво јас да почнаммм... Значи Битола ќе беше далеку подобар град ако не беа толку гнасни луѓето !!!!!!!! :devil: Невозможни се ! Секој СЕ за секој знај !!!!!!!!!! Мислам дека за некој луѓе знајме поќе од колку шо знат самите... Оти едноставно неможи секој да си живеј за себе без утре другиден да биди осудван ??????

  Незнам како е во другите градој...Ама ова поќе не се ТРПИ !!!!
  Одвај да чекаш да си заминиш !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :devil:
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Колку да не дојде до забуни, само да појаснам... Во кафе муабети постоеше тема под наслов Колку сме Битолчанки? Истата тема ја преименував во `Битола`, малку го изменив воведот и ја префрлив во Патувања и одмори, затоа што веќе имаше теми за Велес, Струмица, Струга, Дојран и.т.н. :)
  Оваа тема е вишок, побарај ја другата таму можете да си разврзете дискусија како што веќе напишав во воведот, за се поврзано со градот, трачеви, новости, случувања, историја и.т.н. :)
   
 3. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.357
  Пол:
  Женски
  Немав видено :D фала ...позз :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.